باسلام خدمت بازدید کنندگان محترم ، اخیرا افرادی سودجو و کلاهبردار ، با نام تجاری "آچیلان در" اقدام به فروش غیرقانونی کالاهای خود با کیفیت پائین ، غیر استاندارد و قیمت های سرسام آور با این برند نموده اند . لازم به توضیح است که این شرکت بالغ بر 5 سال فعالیت نکرده و با نام تجاری "تانیش در" فعالیت می کند . به خاطر داشته باشید که محصولات "آچیلان در" با برند و گارانتی معتبر در سایت رسمی ما معرفی و به فروش می رسد. متشکریم

درب اتوماتیک پارکینگ


درب اتوماتیک پارکینگ

eslidi-01

یکی از متداولترین درب اتوماتیک پارکینگ برای ورودی های صنعتی و خانگی  درب های اتوماتیک ریلی می باشد. نیاز به اتوماسیون این نوع درب اتوماتیک های ریلی کمپانی های سازنده تجهیزات اتوماسیون را بر آن داشته است که تا در زمینه طراحی و تولید سیستمهای اتوماسیون برای درب اتوماتیک ریلی در ابعاد متنوع اقدام کنند. سیستم های موتوری درب اتوماتیک ریلی ساخت کمپانی Elessa ایتالیا را به حق می توان بهترین سیستمهای موجود در بازار ایران از نقطه نظر همکاران و مصرف کنندگان این زمینه دانست.

یکی از برتری سیستمهای ریلی Elessa را می توان تنوع محصولات این کارخانه در زمینه درب اتوماتیک ریلی دانست. کمپانی السا ایتالیا Elessa برای دربهای ریلی از 300 کیلوگرم تا 4000 کیلوگرم  سیستمهای خاص خود را ارائه نموده است. از کوچکترین موتور تا قوی ترین آن دارای قدرت بالایی بوده و عملکرد پایدار و مداوم سیستم درب ریلی را در دراز مدت تضمین می نماید.

محصولات Elessa به عنوان یک نقطه شاخص از ابتدا تا کنون جز برتریهای این برند در زمینه درب اتوماتیک بوده است، در سیستمهای ریلی این برند هوشمند بودن درکنار قدرت و عدم اصطحلاک، باعث شده است تا Elessa گوی سقبت را از رقیبیان خود بگیرد. سیستمهای اتوماسیون درب ریلی اتوماتیک ساخت کمپانی Elessa ایتالیا تحت نمایندگی انحصاری آذر در ، ضمن برخورداری از برد کنترل کاملاً دیجیتال در دو تیپ الکترومکانیک 24 ولت و 220 ولت ارائه می شوند. این سیستمها با قابلیت آمپرومتریک که در نرم افزار برد کنترل، اندیشیده شده است هرگونه برخورد احتمالی با درب اتوماتیک ریلی را آشکار ساخته و مانع بروز صدمه به سیستم اتوماسیون یا خود درب ریلی می شوند. این قابلیت بصورت موازی با تجهیزات ایمنی از قبیل چشم و لبه ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد.

همانند سایر برد کنترلهای Elessa، سیستمهای درب اتوماتیک ریلی به علت دیجیتال بودن برد کنترل خود، به راحتی به تجهیزات ساختمان هوشمند و سیستمهای کنترل تردد متصل شده و کلیه نیازهای متخصصین را در خصوص برآورده ساختن فیدبکهای مورد نیاز سیستم هوشمند ساختمان (خانه هوشمند) تامین می کنند. سیستم گیربکس موتورهای دربهای ریلی اتوماتیک ساخت Elessa از قوی ترین و بروزترین گیربکس ها بوده که با تعریف یک نقطه شکست مهندسی شده ، در صورت برخورد با ضربه، فشارهای احتمالی را دمپ کرده و نیرو را در یک قطعه ساده، دمپ می کنند که باعث می شود به گیربکس یا موتور سیستم در کل آسیبی وارد نشود.

سیستمهای دربهای ریلی اتوماتیک Elessa السا ایتالیا ، قابلیت کلیه تنظیمات از قبیل سرعت باز و بسته شو، میزان گشتاور، میزان ترمز انتهای مسیر و زون بندی سیستمها را دارا می باشند لذا شرکت آذر در نماینده انحصاری Elessa ایتالیا در ایران در راستای بروز رسانی اطلاعات همکاران گرامی در زمینه درب اتوماتیک، خانه هوشمند، سیستمهای کنترل تردد، بر آن شده است تا با ترجمه و در دسترس قراردادن راهنماهای نصب و مصرف کننده، باعث شود تا همکاران از کلیه قابلیت های سیستم بهره مند شوند و  تمایز سیستم ریلی Elessa را با باقی سیستمها برای مصرف کنندگان خود آشکار سازند.

جهت استعلام قیمت و بازدید از پروژه درب اتوماتیک می توانید از فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

محصولات : اتوماتیک ریلی, جک درب پارکینگ ایتالیایی, درب اتوماتیک, درب اتوماتیک پارکینگ, درب اتوماتیک ریلی, درب اتوماتیکBFT, درب ریلی, درب های اتوماتیک ریلی, دربهای اتوماتیک ریلی, سیستمهای دربهای ریلی اتوماتیک BFT, سیستمهای ریلی Elessa, کنترلهای Elessa ،آچیلان دور, آچیلان درب,  آچیلان در


دسته بندی محصولات

 

درب اتوماتیک