باسلام خدمت بازدید کنندگان محترم ، اخیرا افرادی سودجو و کلاهبردار ، با نام تجاری "آچیلان در" اقدام به فروش غیرقانونی کالاهای خود با کیفیت پائین ، غیر استاندارد و قیمت های سرسام آور با این برند نموده اند . لازم به توضیح است که این شرکت بالغ بر 5 سال فعالیت نکرده و با نام تجاری "تانیش در" فعالیت می کند . به خاطر داشته باشید که محصولات "آچیلان در" با برند و گارانتی معتبر در سایت رسمی ما معرفی و به فروش می رسد. متشکریم

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی


درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی

در جامعه امروزی خرید از فعالیتهای روزانه انسانها می باشد. انجام یک معامله آگاهانه٬ میتواند نقش مهمی در بر طرف شدن نیازهای مشتریان داشته باشد.

خرید درب های اتوماتیک شیشه ای مانند هر کالای دیگر مستلزم داشتن اطلاعات وآگاههایی است که می تواند در بر طرف شدن نیازهای آنی و آتی خریداران نقش مهمی را داشته باشد وآسایش و آرامش خیال و صرفه اقتصادی را برای خریداران عزیز به ارمغان آورد. در انتخاب یک درب اتوماتیک شیشه ای مناسب چند عامل نقش اساسی و مهم را ایفا می کند.

1– نوع کاربری محل نصب درب اتوماتیک (مثلا بیمارستان , هتل ,مرکز خرید یا ادارات دولتی )
2-تعداد ترافیک یا تردد روزانه اشخاص
3- مقدار بودجه قابل پرداخت برای تهیه درب اتوماتیک
عوامل فوق نقش عمده در خرید و انتخاب نوع دستگاه درب اتوماتیک شیشه ای میرال را دارا هستند .
درب های اتوماتیک شیشه ای درب در یک تقسیم بندی کلی برحسب مکانیزم عملکرد به انواع زیر قابل تقسیم بندی هستند :
درب اتوماتیک کشویی ( sliding )
درب اتوماتیک تلسکوپی
درب اتوماتیک لولایی یا ( swing )
درب اتوماتیک نیم دایره یا ( curved )
درب اتوماتیک تمام گرد ( Revolving )
درب اتوماتیک تاشو یا ( folding )
جهت استعلام قیمت و بازدید رایگان از پروژه درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.
کلمات مشابه : درب اتوماتیک تاشو, درب اتوماتیک تاشو فولدینگ, درب اتوماتیک تلسکوپی, درب اتوماتیک تمام گرد, درب اتوماتیک شیشه ای میرال, درب اتوماتیک کشویی, درب اتوماتیک لولایی, درب اتوماتیک نیم دایره, درب های اتوماتیک, درب های اتوماتیک شیشه ای, درب اتوماتیک آچیلان در,  آچیلان در

دسته بندی محصولات

 

درب اتوماتیک