باسلام خدمت بازدید کنندگان محترم ، اخیرا افرادی سودجو و کلاهبردار ، با نام تجاری "آچیلان در" اقدام به فروش غیرقانونی کالاهای خود با کیفیت پائین ، غیر استاندارد و قیمت های سرسام آور با این برند نموده اند . لازم به توضیح است که این شرکت بالغ بر 5 سال فعالیت نکرده و با نام تجاری "تانیش در" فعالیت می کند . به خاطر داشته باشید که محصولات "آچیلان در" با برند و گارانتی معتبر در سایت رسمی ما معرفی و به فروش می رسد. متشکریم

کرکره برقی شفاف ضد سرقت


کرکره برقی شفاف ضد سرقت

کرکره های برقی شفاف ضد سرقت را با نام نانوکامپوزیت نیز می شناسند امروزه این نوع  کرکره  های شفاف پلی کربنات به صورت گسترده ایی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و چند سالی است که در کشورمان نیز از استقبال چشم گیری برخوردار شده است . بیشتر اجزاء  کرکره  های شفاف همانند  کرکره  های آلومینیومی می باشد و تنها تفاوت آن با  کرکره  های آلومینیومی در  پرده  اصلی  کرکره  می باشد .  پرده  اصلی  کرکره  شفاف ایمن افزا متشکل است از لینک های آلومینیومی با قطر 30 میلیمتر و اسلت پلی کربنات به قطر 100 میلیمتر . استفاده از لینک های آلومینیومی سبب شده است تا وزن  پرده  این نوع  کرکره  بسیار سبک باشد. سبک وزن بودن  کرکره  های نانو کامپوزیت سبب می شود تا موتور کشنده  کرکره  تحت فشار قرارنگیرد و طبعا طول عمر و کارایی موتور و کل  کرکره  افزایش قابل قبولی خواهد یافت . ضمن آنکه از ایجاد سر و صدا اضافی به صورت چشمگیر کاسته خواهد شد این  کرکره  را می توان یکی از مقرون به صرفه ترین نوع  کرکره به شمار آورد می باشد.
کرکره های ظاهرا شیشه ای یا طلقی که با مواد پلی کربنات نانو تولید می شوند برای استفاده در بانک ها ، مغازه ها و اماکن مورد نیاز به فروش می رسد.
درب های کرکره ای دارای مزایای زیادی می باشند که بیشتر آن را می توان در نوع های آلومینیومی و گالوانیزه جستجو نمود. از آنجمله می توان به امنیت ، اتوماتیک بودن ، عایق حرارتی و استحکام و زیبایی اشاره نمود.
یکی از مواردی که در کرکره های نیاز بوده و هست امکان مشاهده داخل از بیرون است تا بتوان اتفاقات احتمالی مانند سرقت را دید. با استفاده از تیغه های شفاف مستحکم و غیر قابل اشتعال این نقیصه رفع شده و باعث شد این نقص مرتفع گردد. کرکره برقی شفاف ضد سرقت

 

کاربرد کرکره برقی شفاف ضد سرقت :
کرکره های شفاف بیشتر در اماکنی که از نظر امنیتی دارای حساسیت های بیشتری هستند استفاده می شوند. از تیغه های شفاف در بانک ها ، فروشگاه های بزرگ ، صرافیها و هر مکانی که این شرایط را داشته باشد استفاده می شود. نصب این نوع کرکره موجب می شود در هنگام شب داخل مکان مورد نظر کاملا قابل مشاهده باشد.

از دیگر مشخصات و ویژگی های کرکره های شفاف پلی کربنات شرکت السا elessa ایتالیا

می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
1.    ضد اشعه UV (فرابنفش) – مقاوم دربرابرتابش نورخورشیدمی باشند و کیفیت شفافی خود را ازدست نمی دهند.
2.    آتش گریز –این تیغه هاضدحریق می باشندوشعله های آتش را ازخودعبورنمی دهند.
3.    دارای تنوع رنگ – تنوع رنگ تیغه های شفاف قابلیت هماهنگ سازی رنگ تیغه هارا با نمای ساختمان به وجود آورده است.
4.    قابلیت نصب قفل الکترونیکی و مکانیکی
5.    بسیار مقاوم و دارای استقامت بالا می باشد
*همچنین نظافت کردن تیغه های پلی کربنات بسیار آسان می باشد*

کرکره برقی اتوماتیک

جهت استعلام قیمت و بازدید رایگان از پروژه کرکره برقی اتوماتیک پارکینگ می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

درب اتوماتیک پارکینگ


دسته بندی محصولات

 

درب اتوماتیک